Машинна штукатурка

в Києві за низькими цінами


БЕЗКОШТОВНИЙ ВИЇЗД ЗАМІРНИКА
+3 8 068 800 20 00


Машинна штукатурка в Києві за низькими цінами

   Ремонт і будівництво - два слова, які знайомі всім українцям і викликають легке тремтіння. Кожен знає, що оздоблювальні роботи можуть затягнутися на тривалий час, пошуки майстрів іноді закінчуються погано. Наша команда пропонує виконати машинну штукатурку стін в Києві, адже кількість будівельних робіт в столиці з кожним роком тільки збільшується. Такий вид оздоблювальних робіт ідеально підійде для ремонту в новобудовах, при будівництві будинку з нуля, а також капітальних ремонтах різних приміщень.

  У процесі роботи ми використовуємо виключно перевірених постачальників будівельних матеріалів, ми приділяємо увагу якості використовуваних будівельних сумішей для механічної штукатурки. Стаціонарна штукатурна установка дозволить виконати механічну штукатурку стін всієї квартири або будинку максимально швидко, з ідеально рівними кутами і стінами, саме такими роботами легко досягти ідеальної геометрії стін.

Чому обирають нас?

  • Наша команда використовує в роботі виключно професійну техніку, серед якої стаціонарна установка для штукатурки стін.
  • Ми працюємо швидко: машинна штукатурка дозволяє економити замовнику час.
  • Ми гарантуємо якісне виконання всіх проведених нами робіт.
  • Машинна штукатурка дозволяє економити не тільки час замовника, а й кошти. При великих обсягах економія на матеріалах досягає 40%.
  • Безкоштовний виїзд замірника на об'єкт.
  • Всі площини стін будуть виконані з мінімально допустимими в СНіПах.

Чому заказати нанесення машинної штукатурки це вигідно?

Image

Швидше в 5 разів

Висока якість

Вигідна ціна

Схема работи

Image

Дзвінок

Image

Виїзд замірника

Image

Розрахунок вартості та підписання угоди

Image

Виконання робіт та оплата

Технологічний процес механічної штукатурки

Розчин для штукатурення стін замішується в спеціальній камері установки, що дозволяє зробити його більш однорідним, ніж при ручному приготуванні. Подається готовий розчин нагнітачем через спеціальний шланг. Висока швидкість подачі забезпечує хороше зчеплення з попередньо підготовленою поверхнею.

Слід пам'ятати, що до механічної штукатурці стін слід приступати після завершення всіх електромонтажних робіт, щоб потім не довелося заново руйнувати стіни.

Якщо у вас виникають питання - телефонуйте нам, ми відповімо на них із задоволенням. Наша команда працює так, щоб кожен новий клієнт став постійним і рекомендував нас своїм знайомим.

Види сумішей для машинної штукатурки

З кожним роком все більшої популярності для внутрішнього оздоблення набирає гіпсова штукатурка. Це пов'язано з простотою приготування і її властивостями. До її складу крім гіпсу додають спеціальні наповнювачі, які дозволяють здешевити суміш, а також додати потрібних властивостей: швидкість просушування, кращу адгезію, і т.п. У будівельних роботах її переваги полягають в тому, що після висихання вона має світлий або білий колір і не потребує додаткового шару шпаклівки перед обклеюванням шпалерами або фарбуванням стін. У роботі з нею гіпсову шпаклівку можна згладжувати правилом безліч разів, доводячи поверхню до ідеально рівного стану. Гіпсову штукатурку можна наносити на будь-яку поверхню стін: цегляну, бетонну, з ракушняка. За допомогою такого оштукатурювання можна вирівняти будь-які нерівності, закласти дірки і борозди. Шар штукатурки з гіпсу створює хорошу теплоізоляцію, що дозволяє заощадити на опаленні, так само гіпсова штукатурка володіє вогнетривкими властивостями. До того ж це природний матеріал, абсолютно нешкідливий для людини. Її використовують так само для зовнішніх оздоблювальних робіт фасадів.

Вапняна штукатурка - одна з найвідоміших сумішей для оздоблення стін. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт, підходить для житлових і виробничих приміщень. Єдиний мінус вапняної штукатурки – не стійкість до вологи. Тому для використання вапняних розчинів у вологих приміщеннях використовують додатковий компонент.

Для приготування вапняної штукатурки необхідно володіти чималим досвідом в будівництві, використовують тільки гаситься вапно, яку попередньо готують протягом тривалого терміну (декількох тижнів).

Вапняно-цементна суміш ідеально підходить для зовнішніх робіт - оздоблення фасадів будівель. У такому розчині так само використовують гашене вапно без грудок, так як вони в подальшому можуть розбухнути і зробити тріщини. Така суміш значно дешевше цементно-піщаної. Для її приготування використовують два в'яжучих компонента, тому міцність шару після висихання дуже висока. Вапняно-цементний розчин має прекрасну адгезію з різними поверхнями. Вапняно-цементна штукатурка стійка до грибків, створює хороший мікроклімат в приміщенні, забезпечуючи ідеальну для людини вологість.

Глиняна машинна штукатурка. З кожним роком натуральні матеріали стають модніше, все більше людей хочуть зробити свій будинок екологічно чистим. До складу глиняної штукатурки, крім глини входить вода і пісок. Такий оздоблювальний матеріал для стін має антисептичні властивості, володіють хорошою звуко і теплоізоляцією. Крім екологічності такий матеріал доступний для всіх верств населення. Глина - матеріал, популярний на нашій території дуже давно і знову набирає популярності. Машинна штукатурка глиняним розчином дозволяє зробити обробку стін в короткі терміни.

Наша команда працює з усіма зазначеними вище видами сумішей. При необхідності ми можемо підказати або купити суміші для штукатурних станцій, в таких випадках замовнику не доведеться витрачати час на пошуки матеріалу. Наші фахівці розрахують необхідну кількість для закупівлі, згідно технічних норм і вимог.

Ми розуміємо, що штукатурка стін - один з найбільш витратних етапів в будівництві і ремонтних роботах, тому намагаємося зробити шар мінімально можливим для клієнта, а механізація цього процесу дозволить скоротити час робіт.